Koszty opieki zdrowotnej i koszty leków – Kandydaci mówią czesc 4

Pomoże to obniżyć koszty netto tych polityk i zachęci Amerykanów do oszczędzania na przyszłe potrzeby w zakresie opieki zdrowotnej. Aby upewnić się, że każdy Amerykanin może sobie pozwolić na ubezpieczenie zdrowotne, popieram ulgę podatkową, aby pomóc rodzinom o niskich dochodach i osobom fizycznym wykupić ubezpieczenie zdrowotne. Jeśli rodziny o niskich dochodach wybiorą wolne od podatku HSA, otrzymają do 2 000 USD za swoje składki i 1000 USD w gotówce do wpłacenia na HSA, aby pomóc w odliczeniu odliczenia. Osoby fizyczne otrzymają do 700 USD za swoje składki i 300 USD za swoje HSA. Jeśli nie wybiorą HSA, nadal otrzymają kredyt podatkowy o wartości do 3000 USD dla rodziny i będą mogli otrzymać gotówkę przed czasem podatkowym, jeśli będą jej potrzebować. Ponieważ wiele nieubezpieczonych osób pracuje dla małych firm, których nie stać na zapewnienie świadczeń zdrowotnych swoim pracownikom, zaproponuję ulgę podatkową na wkłady HSA, aby pomóc tym osobom i ich rodzinom w finansowaniu HSA. Małe firmy i ich pracownicy, którzy założyli HSA, otrzymają zwrot podatku od składek na HSA w wysokości do 500 USD na pracownika z ubezpieczeniem rodzinnym i 200 USD na pracownika z indywidualnym ubezpieczeniem.
Ponadto osoby i małe firmy nie powinny płacić więcej za świadczenia zdrowotne tylko dlatego, że nie mają siły nabywczej większych firm. Aby dać małym pracodawcom i ich pracownikom większą siłę nabywczą, zaproponowałem umożliwienie małym firmom łączenia się poprzez plany zdrowotne stowarzyszenia w celu wynegocjowania niższych składek na ubezpieczenie zdrowotne w imieniu ich pracowników i rodzin. Popieram również rozszerzenie zakresu tej koncepcji, aby osoby, które nabyły ubezpieczenie na własną rękę, mogły wykupić ubezpieczenie zdrowotne od grupy innej niż pracodawca. Ten ruch pozwoliłby grupom obywatelskim i charytatywnym, kościołom i innym rodzajom organizacji non-profit oferować swoim członkom ubezpieczenie zdrowotne.
Wreszcie mocno wierzę, że wszyscy Amerykanie powinni mieć dostęp do najniższych stawek za swoje ubezpieczenie zdrowotne. Mimo że korzystanie z Internetu lub bezpłatnych numerów do robienia zakupów w większości dzisiejszych produktów jest łatwe, obowiązują inne zasady dotyczące ubezpieczenia zdrowotnego. Obecnie konsumenci mogą wykupić ubezpieczenie zdrowotne tylko w stanie, w którym mieszkają, i nie mogą robić zakupów dla lepszej oferty w innym państwie. Wierzę, że łatwiej Amerykanom kupić tanie ubezpieczenie zdrowotne, dając ludziom swobodę dokonywania zakupów w całym stanie, aby znaleźć najlepsze stawki dla ich ubezpieczenia zdrowotnego.
Dziś zbyt wiele spraw sądowych, które nie mają żadnej wartości, jest składanych przeciwko lekarzom i szpitalom, zmuszając ich do praktykowania medycyny defensywnej, wypierania dobrych lekarzy z praktyki i zwiększania kosztów opieki zdrowotnej dla wszystkich. Departament Zdrowia i Opieki Społecznej niedawno stwierdził, że proponowane reformy odpowiedzialności medycznej mogą pozwolić na uzyskanie ubezpieczenia zdrowotnego od 2,6 miliona do 5,1 miliona dodatkowych Amerykanów. Aby uczynić opiekę zdrowotną bardziej przystępną i dostępną dla wszystkich, popieram zdroworozsądkowe reformy systemu odpowiedzialności medycznej, które zmniejszają liczbę błahych spraw sądowych i kontrolują nadmierne nagrody jury. Chociaż wszyscy Amerykanie, którzy mają uzasadnione roszczenia, muszą mieć swój dzień w sądzie, żaden pacjent nie został nigdy wyleczony przez błahych procesów sądowych.
Oprócz reform związanych z odpowiedzialnością za opiekę medyczną, mój program opieki zdrowotnej obejmuje również promowanie korzystania z technologii informacyjnej opieki zdrowotnej, która szybko poprawi opiekę zdrowotną, uratuje życie i zaoszczędzi pieniądze
[hasła pokrewne: jagody goji opinie, grzybek tybetanski, inteligencja emocjonalna pdf ]
[przypisy: wlosoglowka, jacex koszalin, ricco pajęczno ]